Materiały budowlane

Każdego dnia budowniczy na całym świecie mogą liczyć na MAPEI. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z tą ?marką. Do dyspozycji naszych klientów hurtownia budowlana jastrzębie stawiamy ponad 80 lat doświadczeń firmy Mapei na budowach całego świata. Przewaga konkurencyjna Grupy MAPEI to unikalne know-how, fantastyczny zespół ludzi, którzy nie boją się wyzwań oraz przekonanie, że jakość w budownictwie ma zasadnicze znaczenie! To dlatego nasza firma Krzyżak chce budować relacje z światowym liderem w produkcji klejów, uszczelniaczy i produktów chemicznych dla budownictwa. Jesteśmy dystrybutorem marki, posiadamy wiedzę doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych. Materiały budowlane Jastrzębie Zdrój.
Zapraszamy do współpracy firmy budowlane oraz prywatnych inwestorów.
Daj znać czy możemy wysłać do Ciebie naszą ofertę ?

Kompleksowe zaopatrzenie na twoją budowę w jednym miejscu

Podczas budowy domu lub jego wykończenia potrzebujemy wielu materiałów budowlanych, takich jak izolacje termiczne, farby i lakiery, chemię budowlaną, narzędzia budowlane oraz suchą zabudowę.

Izolacje termiczne – pod tą nazwą znajdziemy styropiany, kleje do styropianu oraz wełnę. Co więcej, w tej kategorii są również dostępne tynki (akrylowe, silikonowe oraz silikatowe) oraz siatki tynkarskie.

Farby i lakiery – w tej grupie produktów znajdziemy materiały budowlane jastrzębie, które ułatwią wykończenie każdego pomieszczenia w kilkadziesiąt minut. Kolory farb na pewno spełnią oczekiwania wielu klientów. Jednak, jeśli nie możesz się zdecydować, który kolor jest odpowiedni dla ciebie lub jeśli danego koloru nie ma aktualnie w ofercie (co jest mało prawdopodobne) to możesz skorzystać z profesjonalnego mieszalnika do farb. Dzięki temu urządzeniu możesz stworzyć całkowicie unikalny kolor.

Chemia budowlana – produkty z tej kategorii znajdują szerokie zastosowanie w obecnych czasach na każdej budowie. Chemia budowlana jest dostępna w trzech rodzajach:

1) Zaprawy tynkarskie

2) Gotowe masy

3) Materiały powłokowe

Narzędzia budowlane – każdy profesjonalista, który pracuje na budowie powinien mieć na wyposażeniu dedykowane narzędzia budowlane. Wśród podstawowego wyposażenia możemy znaleźć pędzle i wałki, pace, kielnie, taśmy, mieszadła, a także wiele innych przedmiotów, które ułatwią codzienną pracę na budowie.

Sucha zabudowa – każda budowa potrzebuje zastrzyku nowoczesności. Takimi innowacyjnymi rozwiązaniami są płyty karton gips, profile oraz zaawansowane systemu zamocowań.

Jeśli szukasz materiałów budowlanych oraz fachowej pomocy w ich doborze to warto skontaktować się z profesjonalistami w tej dziedzinie. Takimi specami od materiałów budowlanych jest Hurtownia Krzyżak Dom i Wnętrze znajdująca się w Jastrzębiu Zdroju, przy ulicy Pszczyńskiej 230. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku od 7 do 18, a także w soboty od 8 do 12.

Jest wiele powodów, dlaczego Hurtownia Krzyżak Dom i Wnętrze to dobry miejsce na zakupy budowlane. Oto niektóre z nich:

- Hurtownia jest lokalna – jeśli mieszkasz w Jastrzębiu Zdroju nie musisz jechać do innego miasta, aby zaopatrzyć się w wysokiej klasy materiały budowlane.

- Sprzedaje wysokiej jakości materiały budowlane – tutaj nie znajdziesz tanich chińskich materiałów, które nie zapewnią odpowiedniej jakości wykończenia twoich wnętrz.

- Oferuje szeroki wybór materiałów budowlanych na każdą kieszeń. Przeprowadzanie remontu lub budowa domu nie muszą kosztować majątku. W hurtowni budowlanej znajdziesz produkty, których cena będzie odpowiednia do każdego budżetu.

- Oferuje fachową pomoc – wielu klientów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z budownictwem potrzebuje fachowej porady. To właśnie w tej hurtowni mogą liczyć na wsparcie i wybór odpowiednich materiałów do danego etapu budowy. To wielki atut, który jest niedostępny w innych sklepach budowlanych.

 

SIEDZIBA FIRMY

KRZYŻAK DOM I WNĘTRZE S.C.
ul. Pszczyńska 230
44-330 Jastrzębie-Zdrój

HURTOWNIA BUDOWLANA

Poniedziałek-Piątek
7:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00

SALON FIRAN I ZASŁON

Poniedziałek-Piątek
9:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00

ŁAZIENKI

Poniedziałek-Piątek
7:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00


Hurtownia budowlana Krzyżak 2021