Usługi remontowe

malowanie i tapetowanie wnętrz, malowanie dachów, adaptacja wnętrz i wiele innych !

Wykonamy dla Państwa prace remontowo-budowlane

Elewacje Budynków

OcIEPLANIE, MALOWANIE, TYNKOWANIE

Gładzie gipsowe

Sufity podwieszane

Planujesz remont – wynajmij naszą ekipę remontową!

Każdy fachowiec na pewno potwierdzi, że każda łazienka, kuchnia będą służyły około dziesięciu lat. Dlatego co dekadę nieunikniony jest remont tych pomieszczeń. Co więcej, remont pokojów dziennych, sypialni, czy pokojów dzieci są wykonywane jeszcze częściej. 

Coraz więcej osób poszukuje wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników budowlanych, którzy znają swój fach, a materiały budowlane jastrzębie nie są dla nich tajemnicą. Jeśli i ty szukasz odpowiednich pracowników do przeprowadzenia szybkiego lub też bardziej wymagającego remontu koniecznie zobacz zakres prac naszej ekipy remontowej:

- Prace na zewnątrz budynku – ocieplanie, malowanie oraz tynkowanie budynków.

- Prace wykonywane wewnątrz budynków, takie jak: gładzie gipsowe, wykonywanie modnego sufitu podwieszanego oraz inne prace do ustalenia z naszymi fachowcami.

Przed podpisaniem umowy z naszą firmą remontową warto poznać zalety nawiązania takiej współpracy:

- Hurtownia budowlana jastrzębie Krzyżak zatrudnia tylko sprawdzonych fachowców z wieloletnim doświadczeniem oraz najlepszymi umiejętnościami. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości wykonywanej pracy.

- Pracownicy naszej hurtowni pracują na dostarczonych przez nas materiałach budowlanych, które zazwyczaj są wliczone w koszty remontu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi pracownicy mają zapewnioną ciągłość prac, a klient nie musi poświęcać swojego czasu na zakup i dowóz materiałów budowlanych.

- Nasza firma oferuje krótkie terminy realizacji. 

Usługi naszej firmy są oferowane w przystępnych cenach, które są klarowne dla klienta przed podpisaniem umowy.

Więcej informacji na temat usług remontowych można otrzymać dzwoniąc pod numer telefonu: 607 098 700. Zapraszamy również do kontaktu osobistego w naszej hurtowni budowlanej Krzyżak, którą możesz znaleźć w Jastrzębiu Zdroju, przy ulicy Pszczyńskiej 230. Nasza Hurtownia budowlana jest czynna od poniedziałku do piątku od 7 do 18 oraz w soboty w godzinach od 8 do 12.

Masz pytania odnośnie oferowanych usług  zadzwoń !

SIEDZIBA FIRMY

KRZYŻAK DOM I WNĘTRZE S.C.
ul. Pszczyńska 230
44-330 Jastrzębie-Zdrój

HURTOWNIA BUDOWLANA

Poniedziałek-Piątek
7:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00

SALON FIRAN I ZASŁON

Poniedziałek-Piątek
9:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00

ŁAZIENKI

Poniedziałek-Piątek
7:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00


Hurtownia budowlana Krzyżak 2021