Projektowanie wnętrz

Zaprojektujemy twoje wnętrze

Projekty

Łazienek

Projekty

POKOI

Jeśli nie masz pomysłu na urządzenie twojego wnętrza skorzystaj z pomocy profesjonalistów.

Tak naprawdę, aby rozpocząć współpracę z projektantem wnętrz możesz obrać dwie drogi. Dłuższą i krótszą. Jeśli wybierasz dłuższą i bardziej wymagającą to na tobie będzie spoczywać wykonanie wszelkich pomiarów pomieszczenia, sprawdzenie rur, gniazdek elektrycznych i innych ważnych rzeczy na które nie zwracamy na co dzień uwagi. Jeśli natomiast wybierzesz krótszą ścieżkę, pierwsze spotkanie z projektantem odbędzie się u ciebie w domu. To podczas tego kilkugodzinnego spotkania projektant dokona wszelkich niezbędnych pomiarów, wysłucha klienta jego oczekiwań i niezbędnych wymagań, a później zaprojektuje pokój, łazienkę lub kuchnię marzeń. W wielu przypadkach projekt wnętrz jastrzębie jest przygotowywany w kilku wariantach, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Niestety, zadaniem projektanta jest również wytłumaczenie klientowi dlaczego dany pomysł nie będzie mógłby zrealizowany oraz wskazanie innej alternatywy, które również może być korzystna. Warto korzystać z usług projektanta wnętrz, ponieważ osoby te posiadają duże doświadczenie oraz znają mnóstwo trików jak zmienić małe mieszkanie lub pokój w praktycznie urządzone przytulne gniazdko.

Usługi profesjonalnego projektanta wnętrz są dostępne w wielu sklepach oferujących materiały budowlane. Jednym z nich jest hurtownia budowlana Krzyżak, która zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości materiałów budowlanych, armaturą łazienkową, a także prowadzi salon firan i zasłon.

Aby otrzymać więcej informacji na temat projektowania wnętrz zapraszamy do kontaktu telefonicznego dzwoniąc pod numer telefonu 882 786 885 lub na osobistą wizytę w hurtowni. Sklep znajduje się w Jastrzębiu Zdroju, przy ulicy Pszczyńskiej 230 i jest czynny od poniedziałku do piątku od 7 do 18 oraz w soboty w godzinach od 8 do 12.

Zadzwoń !

SIEDZIBA FIRMY

KRZYŻAK DOM I WNĘTRZE S.C.
ul. Pszczyńska 230
44-330 Jastrzębie-Zdrój

HURTOWNIA BUDOWLANA

Poniedziałek-Piątek
7:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00

SALON FIRAN I ZASŁON

Poniedziałek-Piątek
9:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00

ŁAZIENKI

Poniedziałek-Piątek
7:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00


Hurtownia budowlana Krzyżak 2021