O nas

Firma KRZYŻAK – firma rodzinna założona w roku 1983.
Głównym pomysłodawcą i założycielem był Czesław Krzyżak. Naszą działalność rozpoczynaliśmy jako niewielka firma budowlana. W pierwszym okresie podejmowaliśmy się jedynie drobnych remontów, niedługo potem zatrudniliśmy pierwszych pracowników oferowaliśmy już remonty i renowacje dużych inwestycji.
Wraz z rozwojem firmy w roku 1995 otwarta została hurtownia artykułów przemysłowych. W roku 2001 udaje nam się zakończyć budowę nowego sklepu oraz przeprowadzić się do nowych biur. Dzięki nowym inwestycjom mogliśmy stale poszerzać naszą ofertę.
Dziś prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną szerokiego asortymentu materiałów budowlanych.
Nasze doświadczenie zdobyte przez lata pozwala szybko i kompleksowo zaspokoić potrzeby naszych klientów. Współpracujemy z największymi, najlepszymi, polskimi i zagranicznymi producentami, mamy w ofercie materiały najlepszej jakości.

Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę otworzyliśmy dwa nowe działy -Salon Łazienek oraz Salon Dekoracji.
Teraz można z nami wyremontować i zaprojektować łazienkę i inne pomieszczenia, a następnie udekorować je według własnego pomysłu korzystając z oferowanych przez nas produktów.
Znajdziecie państwo u nas : porcelanę, obrusy, pościele , serwisy kawowe, obiadowe, oraz wiele pięknych dodatków, które również doskonale nadają się na prezent.

SIEDZIBA FIRMY

KRZYŻAK DOM I WNĘTRZE S.C.
ul. Pszczyńska 230
44-330 Jastrzębie-Zdrój

HURTOWNIA BUDOWLANA

Poniedziałek-Piątek
7:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00

SALON FIRAN I ZASŁON

Poniedziałek-Piątek
9:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00

ŁAZIENKI

Poniedziałek-Piątek
7:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00


Hurtownia budowlana Krzyżak 2021