SALON FIRAN I ZASŁON
DEKORACJE

Chcesz nadać pomieszczeniu ciepło i urok ?
My Ci w tym pomożemy !

Zasłony i firany

POKój, SALON, KUCHNIA

Pościel i ręczniki

SYPIALNIA,KUCHNIA, ŁAZIENKA

W naszej ofercie posiadamy również zapachy, świece, poduszki, obrusy, porcelanę, zestawy kawowe, zestawy obiadowe i wiele innych dodatków !

Zapachy

DO KAŻDEGO POMIESZCZENIA

Szeroka gama produktów jaką posiadamy zadowoli najbardziej wymagającego klienta

Różności

PODUSZKI, NARZUTY I INNE

Jeśli twój dom lub mieszkanie wydaje się być puste, monotonne i całkowicie pozbawione dodatków dekoracyjnych to najwyższa pora coś z tym zrobić.

Jest wiele elementów dekoracyjnych, które odmienią twoje wnętrze szybko i niedrogo. Jeśli nie stać cię na remont lub chcesz ukryć niedoskonałości twojego domu lub pokoju, warto zakupić kilka ozdób, które z pewnością nadadzą oryginalnego charakteru twojemu wnętrzu. Wśród najpopularniejszych produktów, którymi można udekorować każdy pokój są:

Zasłony i firany - to łatwy i niedrogi sposób na szybkie odświeżenia naszego pokoju, salonu oraz kuchni. Zasłony są zazwyczaj dobierane pod kolor ścian oraz mebli. Firany jastrzębie zdrój są dodatkiem, który również zapewnia odrobinę prywatności w naszym domu, bądź mieszkaniu.

Pościele oraz ręczniki - pościele w piękne wzory lub wręcz przeciwnie, jednokolorowe z pewnością ozdobią sypialnię i sprawią, że będzie naszym prawdziwym azylem. Ręczniki również mogą być formą dekoracji naszego mieszkania. Te produkty są często haftowane, przez co są uważane za jedne z dekoracji każdej łazienki.

Poduszki i narzuty - różnorodna porcelana, zestawy kawowe oraz inne przedmioty, które z pewnością ocieplą twoje wnętrze i zachęcą do pozostania w nim na dłużej.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana zakupieniem oryginalnych dekoracji do twojego domu, takich jak zasłony, firany, pościel, poduszki, narzuty oraz wiele więcej powinieneś zjawić się w Jastrzębiu- Zdroju i odwiedzić Hurtownię Krzyżak Dom i Wnętrze. To właśnie tutaj możesz zakupić wszystkie z wymienionych rzeczy w atrakcyjnej cenie.

Zadzwoń !

SIEDZIBA FIRMY

KRZYŻAK DOM I WNĘTRZE S.C.
ul. Pszczyńska 230
44-330 Jastrzębie-Zdrój

HURTOWNIA BUDOWLANA

Poniedziałek-Piątek
7:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00

SALON FIRAN I ZASŁON

Poniedziałek-Piątek
9:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00

ŁAZIENKI

Poniedziałek-Piątek
7:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 12:00


Hurtownia budowlana Krzyżak 2021